افزایش حریم خصوصی آنلاین با استفاده از سه VPN مرورگر | راش بنیان مدرن پاژ

افزایش حریم خصوصی آنلاین با استفاده از سه VPN مرورگر

VPN
در حالی که شبکه های خصوصی مجازی مستقل تقریباً همیشه قوی ترین محافظت از حریم خصوصی شما را داراست ، مجموعه ای در حال رشد از VPN های مرورگر به دنبال موارد سبک تری هستند که همچنان امنیت آنلاین شما را افزایش می دهد.

آنچه شما باید در مورد این VPN های مبتنی بر مرورگر و آنچه آنها ارائه می دهند بدانید.

افزایش حریم خصوصی آنلاین با استفاده از سه VPN مرورگر

VPN های مبتنی بر مرورگر در مقابل VPN های مستقل

سه نوع مختلف VPN وجود دارد که می توانید انتخاب کنید و هر یک از آنها یک لایه محافظتی متفاوت ارائه می دهند.

اول ، VPN های روتر وجود دارد که تمام فعالیت های اینترنتی را که به شبکه Wi-Fi خانه شما متصل است را به سرورهای خود هدایت می کند تا شما ناشناس بمانید. ثانیا ، برنامه های VPN برای رایانه یا تلفن همراه شما وجود دارد که از بی هویتی شما فقط در دستگاهی که روی آن قرار داده اید محافظت می کند. مانند ExpressVPN یا NordVPN.

و سرانجام ، سرویس های پروکسی و VPN مبتنی بر مرورگر وجود دارد. بعضی اوقات شرکت های مرورگر برای اینکه امنیت آنها بیشتر شود ، به اشتباه خدمات پراکسی خود را VPN می نامند. VPN های دسک تاپ و موبایل از ناشناس بودن کل دستگاه شما محافظت می کنند.(تمام فعالیت های اینترنتی در مرورگرها ، برنامه های اشتراک فایل و سرویس گیرنده های ایمیل). پروکسی های مبتنی بر مرورگر فقط آنچه در مرورگر شما اتفاق می افتد را پنهان می کنند. بنابراین  از امنیت کمتری برخوردار هستند و از نظر خصوصی در سطح پایینتر اما بسیار سریعتر هستند.

چه VPN مبتنی بر مرورگر را انتخاب کنید یا نه ، ما هنوز هم توصیه می کنیم تنظیمات مرورگر خود را تغییر دهید تا از گزینه های حریم خصوصی فعلی ک استفاده کنید.

افزایش حریم خصوصی آنلاین با استفاده از  VPNدر مرورگر Brave

مرورگر داخلی Brave به جای اینکه فقط یک سرویس پروکسی ساده باشد ، یک تجربه رمزگذاری کامل را ارائه می دهد. امنیت قوی اغلب به ازای سرعت انجام می شود ، اما در صورت جفت شدن با سرعت  مرورگرbrave  چنین نیست.

ویژگی مرورگر ، Brave Firewall + VPN ، در واقع ترکیبی از VPN و نرم افزار محافظ Brave Firewall آن است که وب سایت ها و ردیاب های مخرب را با دقت بیشتری نسبت به بیشتر رقبا مسدود می کند. و برخلاف بیشتر VPN های مبتنی بر مرورگر ، Brave Firewall + VPN رمزگذاری کامل دستگاه را ارائه می دهد. 10 دلار در ماه یا 100 دلار در سال کار می کند و از یک اشتراک می توانید در حداکثر پنج دستگاه استفاده کنید.

VPNدر مرورگر Firefox

تجربه VPN موزیلا کمی گیج کننده بوده است. ابتدا VPN مستقل آن به نام Firefox Private Network و سپس Firefox VPN شناخته شد. سپس موزیلا یک افزونه راه اندازی کرد ، نام مستقل را به Mozilla VPN تغییر داد و این افزونه را به شبکه خصوصی فایرفاکس فراخوانی کرد.

افزودنی Firefox Private Network یک سرویس پراکسی است. این مورد  رمزگذاری کامل دستگاه را به روشی که VPN مستقل Mozilla انجام می دهد را ارائه نمی دهد ، اما سرعت شما را نیز به همان اندازه کند نمیکند.

این وی پی ان  رایگان است. اگرچه ما معمولاً استفاده از VPN رایگان را هرگز توصیه نمی کنیم ، اما این در واقع VPN نیست: این یک سرویس پراکسی است که حریم خصوصی بیشتری را ارائه می دهد ، نه مجموعه کامل ابزارهای VPN.

 VPN در مرورگر Chrome

Chrome یک VPN داخلی ندارد. در عوض ، برای دریافت همان خروجی  باید از برنامه های افزودنی مبتنی بر مرورگر از VPN ترجیحی خود استفاده کنید.

ما توصیه می کنیم از برنامه افزودنی Chrome در سرویس VPN ویرایشگر  ExpressVPN استفاده کنید. همچنین می توانید از آن در مرورگرهای Firefox ، Edge ، Brave و Vivaldi استفاده کنید.

اگر در حال حاضر کاربر Google One هستید و به راحتی به دنبال لایه محافظتی اضافی در هنگام استفاده از Wi-Fi عمومی رایگان هستید ، این VPN می تواند مناسب باشد.

اگر می خواهید داده های مرور و استفاده خود را از شرکت ها و نهادهای دولتی محرمانه نگه دارید ، از شما می خواهم قبل از استفاده از هر یک از محصولات آن ، سابقه  و  اشتراک گذاری و جمع آوری داده های کاربر را با دقت در نظر بگیرید.

افزایش حریم خصوصی آنلاین با استفاده از سه VPN مرورگر

 مترجم: سارا سجادی شکیب

منبع: CNET

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

instagram youtube telegram pinrtest aparat

شبکه های اجتماعی

resume
home
calc
user_panel