طرح های پشتیبانی | راش بنیان مدرن پاژ

طرح های پشتیبانی راش بنیان

امروزه گسترش زیرساخت‏های ارتباطی و توسعه فناوری و از طرفی افزایش تهدیدهای مربوط به این فناوری ها در سازمان ها و مجموعه های مختلف، نیاز اساسی در ارائه خدمات شبکه، امنیت و فناوری اطلاعات را بوجود آورده است.، 

شرکت راش بنیان مدرن پاژ، همراه و هم آهنگ با این توسعه یافتگی و گسترش علم شبکه به جهت سهولت امر خدمت رسانی پکیج هایی را در قالب طرح های پشتیبانی شبکه ارائه داده است تا توانایی و زمینه های خدمات رسانی خود را واضح و مسجل کند.

 مسلما این طرح ها برای کلیه مجموعه ها صادق نخواهد بود و نیاز است بر اساس شرایط و بسترها و نیازهای هر کسب و کار تغییر کند. طرح های ارائه شده صرفا جهت تصمیم گیری های اولیه و اطلاع از خدمات توامان شرکت راش بنیان مدرن پاژ است.

در تیم پشتیبانی راش همواره تاکید بر این بوده است که کیفیت خدمات ما به مشتری و نحوه برقراری ارتباط مستقیم با هر یک از نمایندگان و کاربران مشتریانمان بر پایه ایجاد یک رابطه سرشار از اعتماد، وفاداری، رضایت و فراتر از آن تعامل است.

برای ما مهم است به آنچه وظیفه ماست به خوبی عمل کرده و در حل مشکلات مسئولانه و متعهدانه برخورد کنیم.

پکیج برنزی پشتیبانی شبکه

پکیج نقره ای پشتیبانی شبکه

پکیج طلایی پشتیبانی شبکه

راش بنیان مدرن پاژ

لینک های مفید

راش بنیان مدرن پاژ

فعالیت خود را در سال 1394 با جمعی از  مهندسین و کارشناسان خلاق آغاز کردیم و برای مجموعۀ کاریمان نام تجاری «راش (Raush)» را برگزیدیم تا یادآور اهداف و آمال هایمان باشد. 
***********
مهندسین راش با بهره گیری از فناوری های نوین در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و با اتکا به رشد و پیشرفت علمی ـ تخصصی تیم خود توانسته است نقشی موثر، تخصصی و کارساز در ارائه خدمات مذکور داشته باشد.

راه های ارتباطی

91003863 51(98+)

3863 3878 51(98+)

0494 597 938(98+)

instagram youtube telegram pinrtest aparat

شبکه های اجتماعی

resume
home
calc
user_panel