درباره ما کلاسیک | راش بنیان مدرن پاژ

درباره راش بنیان مدرن پاژ

ارائه خدمات شبکه و فناوری اطلاعات

about-us

شرکت راش بنیان مدرن پاژ در مرداد ماه سال 1394 با هدف توسعه و گسترش تکنولوژی، فناوری و همچنین در جهت کمک به پیشبرد اهداف علمی و پژوهشی با مدیریت مهندس نیما اخوان راد فعالیت خود را آغاز کرد.از آنجا که رشد بازار صنعت فناوری اطلاعات بر عهده تمامی شرکت ها و کسب و کارهای فعال در این زمینه می باشد، تیم راش نیز بخشی از فعالیت خود را به تحقیق و پژوهش در این زمینه اختصاص داد و همین امر باعث پیشرو ماندن راش در ارئه تکنولوژی و نوآوری در طی این 8 سال شده است و در تمام این سال ها تمرین بر این توسعه پایدار شعار اصلی شرکت راش بوده است.

مهندس نیما اخوان راد با دو مدرک کارشناسی ارشد در زمینه های شبکه- هوش مصنوعی و رباتیکز خود پایه اصلی و اساسی فعالیت شرکت است که توانسته است با ادغام این دو مبحث بزرگ علمی در جهت ارتقاء سطح و رتبه شرکت قدم بردارد و پایه های علمی و پژوهشی را در مجموعه راش تقویت کند.

شرکت راش بنیان مدرن پاژ همواره بر تشویق استعدادها و خلاقیت افراد، انجام کار گروهی، تعهد، دقت و تلاش مستمر تاکید دارد، تا نتیجه آن تامین خدمات با ارزش و حفظ کیفیت آن برای مشتریان باشد.

راش بنیان مدرن پاژ

لینک های مفید

راش بنیان مدرن پاژ

فعالیت خود را در سال 1394 با جمعی از  مهندسین و کارشناسان خلاق آغاز کردیم و برای مجموعۀ کاریمان نام تجاری «راش (Raush)» را برگزیدیم تا یادآور اهداف و آمال هایمان باشد. 
***********
مهندسین راش با بهره گیری از فناوری های نوین در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و با اتکا به رشد و پیشرفت علمی ـ تخصصی تیم خود توانسته است نقشی موثر، تخصصی و کارساز در ارائه خدمات مذکور داشته باشد.

راه های ارتباطی

91003863 51(98+)

3863 3878 51(98+)

0494 597 938(98+)

instagram youtube telegram pinrtest aparat

شبکه های اجتماعی

resume
home
calc
user_panel