امنیت شبکه | راش بنیان مدرن پاژ

امنیت شبکه

Network Security

به طور کلی امنیت شبکه به عنوان فرآیند ایجاد یک رویکرد دفاعی استراتژیک در بستر شبکه شناخته شده است رویکردی که داده های مجموعه و منابع آن را در سراسر شبکه ایمن می کند. تیم امنیتی راش، ساختار شبکه را در برابر هر نوع تهدید بالقوه یا دسترسی غیرمجاز محافظت کرده و  صرف نظر از اندازه، ماهیت یا زیرساخت مجموعه، راه حل های امنیتی را در برابر تهدیدات دائمی که هر روزه در حال تغییر و پیشرفت هستند پیاده سازی میکنند .

امنیت شبکه شامل طیف گسترده ای از فناوری ها، دستگاه ها و فرآیندها می شود. در واقع مجموعه ای از قوانین و پیکربندی ها که منحصراً برای محافظت از شبکه های کامپیوتری و داده های آنها طراحی شده اند. به طور کلی، امنیت در  شبکه و بستر نرم افزاری و سخت افزاری آن ، یکپارچگی، محرمانه بودن و دسترسی به کلاینتها را کنترل و در مواردی محدود میکند.

سیستم ها به طور کلی دائماً در معرض تهدید هکرهایی است که در حال تکامل هستند و به طور مداوم راه هایی برای شناسایی آسیب پذیری ها و سوء استفاده از آنها پیدا می کنند. آسیب‌پذیری‌ها در قسمت های مختلف شبکه مانند دستگاه‌ها، داده‌ها، برنامه‌ها، کاربران وجود دارند. و برای مدیران مجموعه ها مسجل است حتی کوتاه ترین زمان از دست رفتن ارتباطات شبکه و اطلاعات و داده ها، ضرر و زیان می تواند تا چه اندازه مخرب باشد.

از نگاه تیم متخصصان امنیت راش، یک شبکه تنها زمانی امن تلقی می شود که از سه جزء کلیدی تشکیل شده باشد – محرمانه بودن، یکپارچگی و در دسترس بودن. این ترکیب که سه گانه سیا نامیده می شود، یک استاندارد شناخته شده است که هنگام ایجاد سیاست های امنیتی شبکه برای هر سازمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

از جمله خدمات تیم متخصصین راش در زمینه امنیت شبکه :

security

1- شناخت و تعیین نیازهای فنی و غیر فنی شبکه در راستای حفظ و برقراری امنیت شبکه
2- طراحی زیر ساخت امنیتی شبکه
3- طراحی سیستمهای تشخیص و جلوگیری از حملات شبکه
4- ایجاد و به روزرسانی سیاستهای امنیتی و کنترل دسترسی بر روی سرورها و شبکه جهت برقراری بستر امن ارتباطی
5- طراحی بستر امن کاربران دسترسی به اینترنت
6- طراحی زیر ساخت ایمن جهت جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به منابع شبکهای
7- طراحی سیستمهای نظارت و auditing در استفاده از منابع شبکه توسط کاربران
8- پیادهسازی و نصب تجهیزات امنیت شبکه
9- پیادهسازی راهکارهای کنترل دسترسی شبکه
10- اجرای راهکارهای دسترسی از راه شامل client-Based VPN و SSL VPN
11- آزمایش و تست میزان استحکام سازی و کاربری تجهیزات امنیتی شبکه
12- طراحی و راهاندازی راهکارهای نظارت و آنالیز ترافیک شبکه
13- آنالیز امنیتی ترافیک شبکه و بهینهسازی معماری امنیتی تجهیزات
14- امنيت فيزيکي مکانهاي استقرار تجهيزات

راش بنیان مدرن پاژ

لینک های مفید

راش بنیان مدرن پاژ

فعالیت خود را در سال 1394 با جمعی از  مهندسین و کارشناسان خلاق آغاز کردیم و برای مجموعۀ کاریمان نام تجاری «راش (Raush)» را برگزیدیم تا یادآور اهداف و آمال هایمان باشد. 
***********
مهندسین راش با بهره گیری از فناوری های نوین در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و با اتکا به رشد و پیشرفت علمی ـ تخصصی تیم خود توانسته است نقشی موثر، تخصصی و کارساز در ارائه خدمات مذکور داشته باشد.

راه های ارتباطی

91003863 51(98+)

3863 3878 51(98+)

0494 597 938(98+)

instagram youtube telegram pinrtest aparat

شبکه های اجتماعی

resume
home
calc
user_panel