ارتباطات رادیویی | راش بنیان مدرن پاژ

ارتباطات رادیویی

Radio communication

بر قراری ارتباطات رادیویی یا به عبارتی شبکه دسترسی رادیویی (RAN) جزء اصلی یک سیستم مخابراتی بی‌سیم است که دستگاه‌های جداگانه را از طریق لینک های رادیویی به بخش‌های دیگر شبکه متصل می‌کند.

در بسیاری از مجموعه های بزرگ، با توجه به گستردگی شعب و نمایندگی های خود، نیازمند برقراری ارتباط از طریق ارتباطات رادیویی هستند. که مسلما در صورتی قابل اجراست که شرایط و امکانات در هر یک از زیرمجموعه ها مهیا باشد.

پس از بررسی های تخصصی که توسط تیم راش انجام میگیرد، کارشناسان نصب و راه اندازی ما با بررسی و بازدید از محل های مورد نظر، فاصله زیر مجموعه ها و موانع موجود بین ان ها تجهیزات رادیویی و پیکربندی متناسب با آن را آنالیز و مشخص نموده و به اجرا و نصب دکل های رادیویی و متعلقات آن میپردازند.

در حال حاضر دو نوع شبکه رادیویی در سراسر جهان استفاده می شود: شبکه پخش یک به چند (ارتباط ساده) که معمولاً برای شبکه ها و ارتباطات ساده  استفاده می شود و نوع رادیوی دو طرفه (ارتباط دوبلکس) که بیشتر برای مجموعه های بزرگتر استفاده می شود.

پیوندهای بی‌سیم معمولی در باندهای فرکانس مختلف، پیوندهای فیبر نوری، یا پیوندهای مایکروویو ایجاد می شوند و در تمام این موارد، سیگنال‌ها معمولاً به یک سوئیچ مرکزی ارسال شده و  ارسال می‌شوند و مجدداً به تمام مکان‌های فرستنده که نیاز به دریافت آن است، ارسال می‌شوند.

Radio communication
راش بنیان مدرن پاژ

لینک های مفید

راش بنیان مدرن پاژ

فعالیت خود را در سال 1394 با جمعی از  مهندسین و کارشناسان خلاق آغاز کردیم و برای مجموعۀ کاریمان نام تجاری «راش (Raush)» را برگزیدیم تا یادآور اهداف و آمال هایمان باشد. 
***********
مهندسین راش با بهره گیری از فناوری های نوین در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و با اتکا به رشد و پیشرفت علمی ـ تخصصی تیم خود توانسته است نقشی موثر، تخصصی و کارساز در ارائه خدمات مذکور داشته باشد.

راه های ارتباطی

91003863 51(98+)

3863 3878 51(98+)

0494 597 938(98+)

instagram youtube telegram pinrtest aparat

شبکه های اجتماعی

resume
home
calc
user_panel