تجهیزات دوریبن | راش بنیان مدرن پاژ

Camera equipment

تجهیزات دوربین

هنگام نصب هر سیستم امنیتی مدار بسته (CCTV) برای محافظت از فضای داخلی و خارجی کسب و کار خود، بهتر است روی چهار جزء اصلی این فناوری تمرکز کنید: دوربین ها، سیستم ضبط، مانیتور و نرم افزار مدیریت ویدیو (VMS).

زمانی که تصمیم می گیرید چه مواردی پاسخگوی نیازها مجموعه شماست، باید حتی بر جزییات تجهیزات پشتیبانی نیز دقت کافی را داشت.

نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته از جمله خدمات شرکت راش بنیان مدرن پاژ است که طی سالیان توانسته به بازووی قوی جهت اجرای و تامین امنیت مجموعه ها و سازمان ها تبدیل گردد.

 

کارشناسان ما در بخش دوربین مداربسته می توانند اطلاعات کافی در این زمینه را به شما منتقل کنند تا به اتفاق به انتخاب بهترین راه حل ممکن دست پیدا کنید.

 

در ادامه  بررسی تجهیزات، نرم‌افزار، لوازم جانبی پشتیبانی، کاربردها و برنامه‌های مهم در اجرای سیستم های نظارت تصویری(cctv) می پردازیم:

  1. نوع دوربین

اگر در حال پیاده سازی و اجرای  سیستم دوربین مدار بسته برای مجموعه خود هستید، دو گزینه پیش رو دارید: پروتکل اینترنت (IP) یا آنالوگ. IP به دلیل سازگاری با اکثر برنامه ها، انتخاب ارجح برای قابلیت های مدرنیست که اخیراً به سیستم های نظارت تصویری اضافه شده است. اما چنانچه سیستم ضبط دیجیتال قدیمی با فناوری مربوط به آن را دارید، توصیه ما این است که دوربین نوع آنالوگ را  انتخاب کنید.

 

  1. دو نوع اساسی از سیستم های دوربین مدار بسته: NVR و DVR

هنگام انتخاب دستگاه های ضبط ویدئو، دو گزینه رایج عبارتند از: ضبط کننده های ویدئوی شبکه (NVR) و ضبط کننده های ویدئوی دیجیتال (DVR). اگرچه دستگاه‌های DVR رایج‌تر هستند و احتمالاً برای مصرف‌کنندگان عادی بیشتر آشنا هستند اما در واقع NVR‌ها به دلیل یکپارچه‌سازی و سازگاری دوربین IP مناسب‌تر هستند.

دستگاه‌های NVR معمولاً کمی بیشتر از دستگاه‌های DVR هزینه دارند، اما توانایی کار با دوربین‌های IP با وضوح بالا در بیشتر موقعیت‌ها به صرفه تر و توجیح پذیر تر است.

 

  1. یک مانیتور یا سه مانیتور بردارید

یک مانیتور بدون شک مهمترین وظیفه را در یک سیستم نظارتی تصویری ایفا می کند، به عبارتی مشاهده تصاویر و فیلم های گرفته شده خروجی نهایی مورد نظر ماست. نوع مانیتور انتخابی بیشتر به دوربین و نرم افزار ضبط مربوطه بستگی دارد.

اگر دوربین‌هایی با رزولوشن 1080p یا 4k نصب کرده‌اید، به یک مانیتور با وضوح بالا برای جزئیات دقیق نیاز دارید. اگر بودجه مشخصی دارید یا دوربین‌های قدیمی‌تری دارید، برای صرفه‌جویی بیشتر، موارد با کیفیت پایین‌تر در نظر گرفته می شود.

 

تعداد مانیتورهایی مورد نیاز بر اساس موضوع نظارت مشخص می شود به زبانی ساده تر اینکه کجا و چه چیزی را نظارت خواهید کرد. که البته برای یک مجموعه در مقیاس بزرگ می تواند تعداد بیشتری مانیتور در نظر گرفت .

 

  1. ویدیوی خود را با VMS مدیریت کنید

هنگامی که دوربین، فناوری ضبط و مانیتور مشخص شد – 90درصد مسیر امنیتی را طی کرده اید – اما هنوز فرایند انتخاب تجهیزات، نصب و راه اندازی دوربین مداربسته تمام نشده است. یکی دیگر از ملاحظات مهم در سیستم های نظارت تصویری، نرم افزار مدیریت ویدئو (VMS) برای کنترل سیستم ضبط NVR یا DVR است.

 

و در آخر:

کابل ها، منابع تغذیه و روترها

دوربین های آنالوگ برای اتصال به دستگاه DVR به کابل کواکسیال و کابل برق اضافی نیاز دارند. در حالی که دوربین های IP می توانند از طریق یک کابل به مرکز ضبط NVR برای Power over Ethernet (PoE) متصل شوند. سیستم‌های بی‌سیم و وایرلس جهت برقراری ارتباط به  روتر نیاز دارند، در حالی که نسخه‌های سیمی نیازی به استفاده از آن ندارند.

راش بنیان مدرن پاژ

لینک های مفید

راش بنیان مدرن پاژ

فعالیت خود را در سال 1394 با جمعی از  مهندسین و کارشناسان خلاق آغاز کردیم و برای مجموعۀ کاریمان نام تجاری «راش (Raush)» را برگزیدیم تا یادآور اهداف و آمال هایمان باشد. 
***********
مهندسین راش با بهره گیری از فناوری های نوین در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و با اتکا به رشد و پیشرفت علمی ـ تخصصی تیم خود توانسته است نقشی موثر، تخصصی و کارساز در ارائه خدمات مذکور داشته باشد.

راه های ارتباطی

91003863 51(98+)

3863 3878 51(98+)

0494 597 938(98+)

instagram youtube telegram pinrtest aparat

شبکه های اجتماعی

resume
home
calc
user_panel