راه اندازی دوربین مداربسته | راش بنیان مدرن پاژ

نصب و راه اندازی ویپ

Installation and operation of VOIP

راه اندازی دوربین مداربسته

سیستم‌های دوربین مداربسته به مدیران ارشد مجموعه ها و سازمان ها این امکان را می‌دهند تا نمای داخلی و خارجی محیط خود را از نزدیک نظارت کنند. مجهز بودن به سیستم نظارت تصویری برای سازمان هایی که دارای  تجهیزات گران قیمت و با تکنولوژی بالا را نگهداری می کنند امری ضروریست چرا که که جایگزینی این تجهیزات و تکنولوژی برای سازمان ها و مجموعه ها دشوار است.

جدای موارد عمومی که جز مزایای اصلی استفاده از دوربین مدار بسته است اعم از نظارت بر عملکرد کارکنان، نظارت بر ایمنی کارکنان، کاهش فعالیت مجرمانه و… با پیشرفت اخیر در فناوری امکان توسعه لنزهای دوربین جدید با وضوح بالا با قابلیت زوم باورنکردنی را فراهم شده و در نهایت قابلیت های جدیدی به این سیستم اضافه گردیده است.

برای مثال سیستم نظارتی پلاک خوان خودکار (ANPR) : یکی از ویژگی های قابل توجه تر این است که مدل های خاصی از دوربین های مدار بسته می توانند شماره پلاک خودرو را ثبت کنند.  و یا مانیتورینگ دوربین مداربسته از راه دور: با استفاده از این سیستم می توانید همیشه از طریق دوربین های امنیتی به صورت 24/7، 365 بر محیط مجموعه نظارت داشته باشید.

ما ادعا داریم مانیتورینگ دوربین مداربسته که توسط تیم راش ارائه میگردد در نوع خود بینظیر است چرا که متخصصان راش از تجزیه و تحلیل ویدیویی برای کمک به بهبود دقت در فرآیند نظارت استفاده می کنند. این ویژگی می تواند به حذف تا 90 درصد هشدارهای نادرست کمک کند و به شما این امکان را می دهد که روی تهدیدات واقعی تمرکز کنید.

شرکت راش بنیان مدرن پاژ پس از سال ها تجربه نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته(cctv) جهت افزایش بازدهی و کارایی این سیستم برندهای توانا و کارا را برای انجام و اجرای سیستم های نظارتی انتخاب کرده است. برندهای از قبیل:

  • Honeywell Security
  • Hikvision
  • Axic
  • Dahua
  • Geovision
  • Bosch

نصب دوربین مداربسته

مهندسان با تجربه راش همواره در تلاشند بهترین نوع دوربین مداربسته را متناسب با محل و مجموعه و سازمان ها انتخاب و اجرا کنند. همچنین بررسی، تجزیه و تحلیل نوع دوربین، نوع سیستم مورد نظر، تعداد، محل قرار گیری دوربین ها و دیگر آیتم های تخصصی مربوطه بر عهده کارشناسان شرکت راش است. خوشبختانه طی سالها انجام خدمات در این زمینه، تجریه کافی در کنار تخصص و علم در این موضوع به تیم راش کمک کرده تا ارئه دهده بهترین خدمات در این زمینه باشد.

همچنین کنترل و حفاظت تصاویر و در صورت نیاز خروجی گرفتن از فایل های ضبط شده توسط دوربین های مداربسته از جمله خدمات امنیتی است که بر اساس خط مشی های امنیتی سازمان و یا مجموعه و مطابق با نظر مدیران ارشد آنها انجام میگیرد.

هزینه دوربین مداربسته چقدر خواهد بود؟

هزینه نصب دوربین مداربسته شما کاملاً به اندازه کسب و کار شما و سطح جزئیاتی که می خواهید ثبت کنید بستگی دارد. طبیعتاً هر چه تعداد دوربین های بیشتری نصب کنید، هزینه آن نیز بیشتر می شود.

اگر از تعداد دوربینی که نیاز دارید مطمئن نیستید، با  همکاران ما در واحد نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری تماس بگیرید و مشاوره ای رایگان و تخصصی در این زمینه داشته باشید.

راش بنیان مدرن پاژ

لینک های مفید

راش بنیان مدرن پاژ

فعالیت خود را در سال 1394 با جمعی از  مهندسین و کارشناسان خلاق آغاز کردیم و برای مجموعۀ کاریمان نام تجاری «راش (Raush)» را برگزیدیم تا یادآور اهداف و آمال هایمان باشد. 
***********
مهندسین راش با بهره گیری از فناوری های نوین در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و با اتکا به رشد و پیشرفت علمی ـ تخصصی تیم خود توانسته است نقشی موثر، تخصصی و کارساز در ارائه خدمات مذکور داشته باشد.

راه های ارتباطی

91003863 51(98+)

3863 3878 51(98+)

0494 597 938(98+)

instagram youtube telegram pinrtest aparat

شبکه های اجتماعی

resume
home
calc
user_panel