همراه با راش، همگام با تکنولوژی

ماموریت ما ارائه طیف گسترده ای از بهترین، سریعترین و مناسبترین خدمات در مسیر تکنولوژی روز دنیا است

Be safe with us

create a great meeting

enjoy the life

Access the world

برای اعتماد شما، بالاترین ارزش ها را قائل هستیم.

همه ی ما برای شروع همکاری با یک تیم نیاز به اعتماد داریم و این اعتماد ساخته نمیشود جز با شناخت کامل جزییات توانمندی ها و تخصص های تیم، آگاهی از تجربیات و عملکردهای قبلی آن ، شناخت کارشناسان حرفه ای تیم و مهمتر از همه رضایت و خشنودی باقی همراهان و مخاطبان پیشین.
تیم راش برای جذب و ایجاد رابطه مستمر با مشتریان خود، با ادغام تمامی عناصر ایجاد و جلب اعتماد، بهترین و میسرترین روش را برای شروع کار برگزیده است. به عبارتی دیگر، با انتخاب نیروهای متعهد، متخصص و مجرب، ایجاد بستری پویا و منعطف برای فعالیت های گروهی و خلق ایده های نو، جلب تمامیت خشنودی و رضایت مشتریان، رسیدن به اهداف مشخص و حرکت در مسیر برنامه ریزی شده و روشن، شناخت روش های مناسب جهت ارتقاء کیفیت کلی کار، تلاش برای بهترین بودن و در آخر با اتکال به خداوند منان مسیری هموار کرده است که با تمام توان، برای آنچه شما به بهترین شکل می خواهید، کنارتان باشد.
-راش بنیان مدرن پاژ

مدیران تیم راش

چشم انداز

تصور ایرانی که در آن، هر یک از انسان‌ها بتواند آزادانه سهمی در مجموع تمام علوم و دسترسی به اطلاعات جهانی داشته و تمام اعضای متعلق به نیروی کار در ایران بتوانند از فرصت اقتصادی شکوفا شدن بهره مند شوند.با قدرت دادن به آدم‌ها برای راه‌اندازی آسان کسب و کار، رشد با اعتماد به نفس، و به کار اندازی موفق سرمایه‌های شخصی اقتصاد ایران را، از اساس، به سمت کسب و کار‌های کوچک سوق خواهیم داد.چشم انداز ما ایرانی است که در آن، تمام نیازهای اساسی انسان محقق شوند؛ هم‌چنین، ایجاد شرکتی که کیفیت محیط زندگی و جوامعی را که در آن کار و معیشت می‌کنیم، بهبود ببخشد تا بتوانیم به جهان الهام ببخشیم و آینده را خلق کنیم. این تعهد ماست.

ماموریت ما

ماموریت این شرکت که در سال 2011 تاسیس شده است، توانمند ساختن افراد برای ساختن یک جامعه و نزدیک‌تر ساختن افراد آن به یکدیگر بوده است. ما سخت کار می‌کنیم تا معتبرترین شرکت خدمات تکنولوژی و فناوری در ایران باشیم.
راش بنیان مدرن پاژ یکی از بهترین شرکت‌های خدمات تکنولوژی و فناوری اطلاعات در ایران می‌باشد که خدمات به مشتری عالی، آن را از سایر کسب‌وکارهای رقیبش متمایز کرده است.
ما شدیدا به کار تیمی علاقه‌مندیم و از کارکنان‌مان حمایت می‌کنیم تا آن‌ها نیز بتوانند از مشتریان به خوبی حمایت و پشتیبانی کنند. کارمندان شما شرکت‌تان را دوست نخواهند داشت، تا زمانی‌که مشتریان آن را دوست داشته باشند.

اهداف ما

• توسعه تکنولوژی در جهت رفاه مشتریان
• کمک به پیشبرد اهداف علمی و پژوهشی
• رشد بازار صنعت فناوری اطلاعات
• تامین خدمات با ارزش برای مشتریان
• حفظ کیفیت خدمات
• اطمینان از دسترسی برابر به منابع
• تشویق استعدادها و خلاقیت افراد
• تمرین توسعه پایدار
• پیشرو بودن در تکنولوژی و نوآوری
• تبدیل شدن به سازمانی یادگیرنده و یاددهنده
• افزایش سهم بازار، رشد فروش و رشد حاشیه سود

آدرس ما

اطلاعات تماس
ایران – مشهد – رضاشهر ملک الشعرای غربی پلاک 134
38783863 – 38784128
info@raush.ir
http://Raush.ir


درباره ما

فعالیت خودرا با جمعی از مهندسین و کارشناسان خلاق آغاز کردیم و برای مجموعه کاریمان نام تجاری راش (Raush)  را برگزیدیم تا یادآور عزم راسخمان د ر رسیدن به اهداف و آمال هایمان باشد. این مجموعه در شاخه های مختلف به طور حرفه ای و متناسب با نیازهای روز جامعه مشغول به کاراست. فعالیت های کلی مجموعه شامل شبکه( نصب و راه اندازی، امنیت، نگهداری تهیه و فروش تجهیزات، طراحی مشاوره و اجرا) سیستم تلفن تحت شبکه ، هوشمندسازی ، نصب ، سیستم های امنیتی، دوربین های مداربسته ، سیستم صوت و اعلام خطر می باشد.